איפור כלות באשקלון


איפור כלות אינו איפור רגיל כפי שרגילה כל אישה להתאפר לפני לכתה אל מקום העבודה שלה מדי בוקר. זהו איפור מיוחד, כזה שבו חשוב מאד לשים לב היטב לכל הפרטים, לטשטש פגמים שיש בעור הכלה וכמובן עליו להחזיק מעמד זמן רב וגם השפעה של נתונים מיוחדים – לחות באוויר בחודשי הקיץ, דמעות שנשפכות מהתרגשות מתחת לחופה וכמובן עשרות או מאות נשיקות בשתי הלחיים לכל אורך הערב. כל מאפרת מקצועית יודעת בדיוק מה צריך שיהיה באיפור של כלה וכמובן תעשה כמיטב יכולתה שהכלה תיראה במיטבה ביום החשוב והמרגש שלה.

 

כאשר כלה מיועדת מחפשת מאפרת מקצועית עבור איפור כלות כדאי מאד שהיא תראה תמונות של כלות קודמות שהמאפרת איפרה על מנת לזהות את הסגנון שבו היא עובדת והאם יתאים לה שהמאפרת הזאת תאפר אותה. כמובן חשוב שהכלה והמאפרת תיפגשנה מבעוד מועד, תשוחחנה וגם יתבצע איפור לניסיון – לפחות פעם אחת. בדרך זו הן תרגשנה האם יש כימיה וחיבור ביניהן וכמובן הכלה תחליט האם איפור הניסיון מוצא חן בעיניה והיא מעוניינת באיפור של המאפרת הזאת. אם לא – היא תפנה לחפש מאפרת אחרת.

 

עם איזה סוג איפור מבצעים איפור כלות?


כפי שניתן להבין, אין להקל ראש בכל מה שקשור באיפור כלות וכל מאפר או מאפרת יודעים זאת היטב. מסיבה זו הם שומרים לכלות את מוצרי האיפור הטובים והאיכותיים ביותר ואלה שמחזיקים מעמד זמן רב יותר. מוצרים אלה נחשבים בדקך כלל ליקרים יותר, אך אין ספק שערב החתונה של הכלה הוא סיבה שהיא לא רק מספיק טובה להשתמש במוצרים הטובים ביותר, אלא זאת הסיבה האולטימטיבית לשם כך.

 

גם הכלות כבר מכירות כיום את מוצרי האיפור שנחשבים לטובים והאיכותיים ביותר בשוק ולא תהססנה לבקש להשתמש בהם. כאשר כלה תגיע לפגישה ראשונית עם מאפר או מאפרת פוטנציאליים לערב החתונה שלה, דבר ראשון בדרך כלל תשאל עם אילו מוצרים הם עובדים ולפי התשובה שלהם, בשילוב עם הידע האישי שלה תחליט האם מדובר במוצרים איכותיים מספיק עבורה ועבור חתונתה  


סלון כלות בוגורד בריידל


בסלון כלות שלנו, בוגורד בריידל - תיהני מצוות מקצועי ומנוסה. מלבד לעצב עבורך שמלת כלה ייחודית ומרשימה, תוכלי כמובן ליהנות משירותינו בתחום האיפור ועיצוב השיער להתאמת מראה מושלם.


אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  סגנונות שמלות ערב

08-672-2792