שמלת כלה בעיצוב אישי

יש כלות אשר קונות שמלות מוכנות מראש, שוכרות שמלה או אופציות נוספות. אך אין ספק שהשמלות המוצלחות ביותר הן שמלות כלה בעיצוב אישי. יש מגוון סיבות טובות לעצב שמלות כלה בעיצוב אישי.


בחירת עיצוב שונה וייחודי

ראשית כאשר אתן הולכות למעצב או מעצבת שמלות כלה, שיעצבו שמלה במיוחד עבורכן, אתן יכולות לבחור עיצוב שונה מכול שמלות הכלה הרגילות אם יש לכן טעם אנין או ייחודי או ססגוני תוכלנה לקבל הרבה יותר אופציות של עיצוב כאשר אתן מעצבות שמלות כלה אצל מעצב אישי בעיצוב אישי.


בחירה מדויקת של מה שאתן אוהבות

כמה פעמים ראיתן שמלה שסוף סוף אהבתן באחד המגאזינים של שמלות הכלה אך איזה פרט בשמלה הפריע לכן, אולי צבע השמלה או סוג הבד או אורך השמלה או כול פרט עיצובי אחר. כאשר אתן מעצבות לעצמכן את השמלה. השמלה תהיה בדיוק מה שחלמתן עליו ולא בערך. לא תצטרכנה להתפשר על שמלה שהיא כמעט מה שרציתן אלא תקבלנה ליום החשוב שלכן בדיוק את מה שרציתן.


שמלה בהשראת מעצבים גדולים

יש שמלות כלה מדהימות של מעצבים ידועים או של חברות שמלות כלה ידועות. השמלות האלה יקרות בצורה מרגיזה אבל כאשר אתן הולכות למעצב שמלות כלה שמעצב עבורכן את השמלה באופן אישי תוכלנה להביא לו את תמונת השמלה המדהימה והכול כך יקרה והוא יעצב עבורכן בדיוק את אותה שמלה אך במחיר שהוא סמלי לעומת המחיר של השמלה המקורית כך תוכלנה להגיע לחתונה עם שמלה שתעורר השתאות ורושם רב בשל היוקרתיות שבה ואיש לא ידע מלבדן שהשמלה כלל לא עלתה לכן כמו מחירה של שמלה מקורית יקרה.
 

התאמה מושלמת למידותיכן

מגיע לכן ביום הנישואין שלכן לקבל את הטוב ביותר. והטוב ביותר הוא בדיוק מה שאתן רוצות ובצורה שאתן רוצות. אף שמלה קנויה לא תתאים למידותיכן בצורה מושלמת כמו שמלה שנתפרה בדיוק עבורכן. כול התהליך של יצירת השמלה היא תהליך מפנק ומענג, המדידות, בחירת הבדים, בחירת הדוגמאות היא חגיגה מפנקת של התכוננות מרגשת לקראת היום הגדול. מגיע לכן ליהנות גם אתן משמלות כלה שמעוצבות בדיוק בשבילכן ולפי טעמכן.

 


אולי יעניין אותך גם: איך לבחור שמלת כלה?

 

08-672-2792