שמלות כלה באשדוד

שמלות כלה באשדוד

 

שמלות כלה 2020
התעדכנו בטרנדים האחרונים בסצנת שמלות הכלה באשדוד, בתל אביב, בטבריה או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ

 

 

כלות שבדרך יכולות להתחיל להכין את רשימת המשאלות שלהן לקראת עיצוב שמלת הכלה המושלמת עם הטרנדים האחרונים של עונת החתונות שבפתח. את המובילים שבהם ניתן למצוא בקולקציות שמלות כלה באשדוד, בשדרות, בנתיבות או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ.

 

החל בהדפסים בוטניים נועזים ועד שרוולים בגזרות רומנטיות, הסגנונות החדשים כולם מחכים בסלוני הכלות. כך, שהמתכננות חתונה בשנה הקרובה יכולות לבחור אילו טרנדים הן ישלבו בשמלת הכלה שלהן. אחד הטרנדים הבולטים הוא הדפסים פרחוניים. מדובר על סגנון אביבי, קליל ורענן. לא מדובר על פרחי זר כלה, אלא על הדפסים פרחוניים מודגשים, שמופיעים בכמה מהקולקציות של מעצבי האופנה הגדולים בעולם. ההדפסים מוסיפים צבע לרקע הלבן הקלאסי, בין אם הם עדינים ופסטליי ובין אם הם מודגשים וגדולים; בין אם הם מופיעים ברקמות תלת ממדיות בעלות טקסטורה מעניינית ובין אם על שכבה נוספת שמעטרת את חלקו התחתון של השלמה.

 

טרנד נוסף מיועד לאוהדות מראות החתונה המלכותיים. אם מעוניינים בכניסה מרשימה, כדאי לבחור בשמלת נשף קלאסית. מעצבים מובילים שילבו דגמים רבים של שמלות נשף קלאסיות בקולקציות, וניתן למצוא דגמים דומים גם בקולקציות שמלות כלה בבאר שבע, שמלות כלה בקריית גת, באשדוד או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ. מדובר על סגנון שיראה נפלא על כל אחת. ההמלצה אומרת לבחור במראה גרייס קלי עם שכבות סאטן כבדות או במראה אליזבתני עם שרוולים צבעוניים. הטרנד האמור מתמקד פחות בפרטים ויותר בסטייל ובנפח.

08-672-2792