סגנונות שמלות ערב

בחירה נכונה של סגנון השמלה עושה את כל ההבדל.

ישנם סגנונות שמלות ערב שלא מתאימים לכל אישה, ולפעמים, צריך לוותר על בחירה של שמלת ערב אופנתית וללכת על הקו הקלאסי. כעיקרון, המטרה העיקרית כשאישה בוחרת שמלת ערב, היא להיראות במיטבה, להרשים את הסביבה ולהרגיש מיוחדת. גזרת וצבע השמלה, סוג הבד והאביזרים הנלווים אליה, צריכים להתאים לגזרה, לאישיות ולטעמה של מי שלובשת אותה. מומלץ לעשות סקר שווקים ולא להתעצל כשמחפשים שמלת ערב איכותית ומושלמת מכל הבחינות.
 

חשוב לזכור למי השמלה מיועדת

נשים המדגמנות מבחר של סגנונות שמלות ערב במגזינים ובז'ורנלים תמיד נראות טוב. הן תמיד גבוהות ורזות, אידיאל של כל אישה. וכמובן, מה שלא עושה הטבע, עושה הפוטושופ. לכן, כשאישה יוצאת למסע חיפושים אחרי השמלה המושלמת, עליה לזכור שהיופי והשלמות שהיא ראתה במגזינים השונים, הם אשליה בלבד. אשליה שנועדה לגרום לנשים רגילות לחשוב שגם הן יכולות ללבוש את אותן השמלות. עם זאת, אפשר היום למצוא שמלות ערב איכותיות, שגם אישה רגילה, יכולה להיראות בהן יפה, מושכת ומרשימה.
 

מהו היתרון של שמלות ערב בסגנון קלאסי

שמלות קלאסיות מתאימות לכל עונה ולכל אירוע. העיצוב שלהן לרוב שמרני, בגוונים אחידים וקלאסיים. הן מתאימות לנשים שאינן רוצות לבלוט, או לאירועים, שמומלץ לשמור על סגנון לבוש אלגנטי אך מאופק, בגלל סוג האירוע, או רקע המוזמנים, כמו מגזר וכדומה. אישה שבוחרת ללבוש שמלת ערב בסגנון קלאסי, אינה לוקחת סיכונים. לרוב היא יודעת איך היא נראית כשהיא לובשת שמלת ערב בסגנון שאינו נס ליחו ותמיד נראה אלגנטי, מכובד ובמקום.
 

שמלות ערב צרות וקצרות

לא כל אחת יכולה ללבוש שמלות ערב צרות וקצרות. כדי ללבוש שמלת ערב צרה וקצרה, לא חייבים גוף של דוגמנית, אבל בהחלט חייבים גזרה חטובה, עם מותניים צרות, וכמובן גובה מינימאלי של 1.60 או, עקבים מאד גבוהים. הרושם ששמלת ערב קצרה על אישה נמוכה מאד ולא רזה, יהיה רושם מגוחך ולא מחמיא. עם זאת נשים שרוצות להבליט נקודות מחמיאות בגופן, יכולות לבחור באקססוריז כמו שרוולון לכיסוי הכתפיים, שסע בצד בשמלה ארוכה ועוד.


לקריאה נוספת: שמלת כלה בעיצוב אישי

08-672-2792